Реєстрація DOI для наукової інформації
(монографії,інформації журнали, збірники конференцій, дослідження та ін.)
 
Digital object identifier (DOI) – це цифровий унікальний ідентифікатор, який реєструється для об’єкту інтелектуальної власності (статті, книги, набору даних, нормативного документу тощо) у єдиному міжнародному реєстрі DOI, і залишається незмінним, дозволяючи таким чином унікально та постійно ідентифікувати певний об'єкт змісту у глобальному інформаційному середовищі. Ця технологія закріплена стандартом ISO 26324:2012 «Інформація і документація. Цифрова система ідентифікації об'єкта», вона дозволяє впроваджувати цілу низку інформаційних технологій, серед яких підрахунок цитованості, пошук плагіату, контроль версій документу, облік місць збереження електронного документу тощо.
 
Видавництво «ХОГОКЗ» – реєстратор DOI в Україні й офіційний член The Publishers International Linking Association, Inc. (PILA).
CrossRef – це створений за ініціативою PILA та побудований на технології DOI міжнародний реєстр науково-інформаційних матеріалів та пов'язаних з ними метаданих. PILA є власником та оператором цієї системи.
 
Всі видання, включені до міжнародних наукометричних баз та бібліографічних баз даних «Scopus» і «Web of Science», в обов’язковому порядку присвоюють статтям DOI.
DOI є невід’ємним атрибутом системи наукової комунікації за рахунок ефективного забезпечення процесів обміну науковою інформацією.
Автори все більше віддають перевагу журналам, які реєструють DOI. Наявність DOI свідчить про авторитет журналу, високі технологічні якості видання.
Ми надаємо авторам спеціально розроблені, унікальні ідентифікатори DOI.
Всі матеріали, яким присвоюється DOI через Видавництво «ХОГОКЗ», автоматично потрапляють в репозитарій наукової інформації, що дозволяє донести наукову інформацію до широкого кола людей і отримати гранти. Репозитарій індексується в Google Scholar.
Ми гарантуємо реєстрацію DOI в найкоротші терміни, що можна перевірити на офіційному сайті http://dx.doi.org/
 
Реєстрація DOI
Видавництво «ХОГОКЗ» є офіційним членом Crossref.
Видавництво «ХОГОКЗ» має префікс DOI: 10.26697
Приймаються заявки на реєстрацію DOI на Ваші роботи (статті, монографії, навчальні посібники та інші результати наукової діяльності). Послуги реєстрації DOI і порядок оформлення заявки на реєстрацію можна подивитися на сайті Видавництва «ХОГОКЗ» та відправити запит на реєстрацію, надіславши листа на адресу: KhRPOCHЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Процес реєстрації DOI
Для реєстрації DOI потрібно надати до Видавництва «ХОГОКЗ» макет монографії, журналу, збірника конференції, книги, підручника, дослідження тощо, якому (за потреби) буде присвоєно ISBN з реєстрацією в Книжковій палаті України та встановлено DOI з реєстрацією в Crossref (США).
Для реєстрації DOI для Вашої архівної публікації, надрукованої Видавництвом «ХОГОКЗ», потрібно надати інформацію про публікацію (ISВN). Ми розробимо для Вашої публікації унікальний DOI, зареєструємо у Crossref (США).
Також, якщо у вас є архівні публікації, надруковані в інших видавництвах, яким Ви хочете присвоїти DOI, Вам необхідно звернутися до редакції цього Видавництва (або іншого уповноваженого представника), котре має надіслати на адресу KhRPOCHЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. електронний лист із запитом на присвоєння Вашій публікації DOI.
У листі слід зазначити:
  • назву книги, журналу тощо;
  • ISВN, ISSN;
  • ім'я автора книги або статті, якій буде присвоєно DOI.
 
ВИДАВНИЦТВО «ХОГОКЗ»
 
 
Реєстрацію DOI здійснює офіційний член Crossref
Видавництво «ХОГОКЗ»
Наш префікс 10.26697

Copyright © 2005-2024 Kharkiv Regional Public Organization “Culture of Health”, its licensors, and contributors.
All rights are reserved, including those for text and data mining, AI training, and similar technologies.
DOI: https://doi.org/10.26697/publisher