background
logotype
image1 image2 image3

Шановні друзі!

Більш 10 років ми працюємо для дорослих, молоді та дітей, розуміючи на скільки відповідально створювати сучасну літературу, яка б допомагала дорослим – самовдосконалюватись, молоді – розвиватись, дитині – пізнавати світ і себе в ньому.
Видавнича справа не є самоціллю, ми лише прагнемо розширювати досвід людей, щоб вони почувалася впевнено, були культурні, здорові та щасливі. Щоб життя людей наповнювалось новими відчуттями, інтересом до культурних надбань людства, внутрішнього світу.
Наша видавнича продукція – це неперіодична література освітнього, наукового, культурного характеру. Це інструмент розвитку та розширення позитивного досвіду і якісного читацького смаку.
Для Вас працює енергійна команда професіоналів, яка вивчає передовий досвід і реалізує його в своїй діяльності. Інноваційні та сміливі рішення забезпечують втілення оригінальних ідей. Ми незмінно враховуємо досвід і потреби нашої цільової аудиторії, тож переконані, що наші публікації максимально сприяють розвиткові культури здоров’я суспільства. Приділяємо увагу фізичному, психічному, соціальному, духовному розвиткові особистості, – відтак прагнемо, щоб публікації відповідали потребам часу, а новаторство і яскрава індивідуальність автора підкріплювалися несподіваними ракурсами всіх складових видання.
Ми шануємо українських авторів, художників, дизайнерів і створюємо їм умови для творчого і професійного зростання, популяризуємо їхню творчість. Нами здійснюється випуск і розповсюдження видавничої продукції не лише державною та російською, а й іноземними мовами (англійською, німецькою, французькою).
 
Видавництво здійснює публікації за такими напрямами:

- періодичні видання (Журнали IJSAIJES та ін.);
- монографії;
- збірники наукових статей;
- статті та тези доповідей на конференціях;
- навчально-методичні посібники з питань освіти, науки, культури, здоров’я;
- буклети з питань освіти, науки, культури, здоров’я;
- інформаційні листівки (різних форматів) з актуальних освітніх, 
наукових, культурних, оздоровчих, соціальних питань.

Видавництво ХОГОКЗ запрошує до взаємовигідної співпраці нових авторів. Ми готові розглянути Ваші пропозиції з видання публікацій за вище зазначеними напрямами. 
Детальну інформацію та список вимог можна знайти на сайті видавництва, або зв’язатися з нами зручним для Вас способом. 
Ми видаємо більше ніж літературу! Ми сприяємо розвиткові суспільства, творимо те, що робить людей щасливими!

З повагою, 
колектив видавництва ХОГОКЗ.